Katlov

 • Rezerwuj łowisko

 • Mapa łowiska

 • Aktualności

 • Ogólna charakterystyka

  Nazwa jeziora Katlov
  Rezerwacje On-Line Tak - na zapytanie
  Otwarte  Cały rok - gdy brak lodu
  Lokalizacja Červené Janovice, Czechy
  Obszar 25 ha
  Charakterystyka dna piasek, żwir, kamienie, 
  Rodślinność wodna występuje w zależności od pory roku
  Głębokość średnia 2,5m max 4,5
  Populacja ryb ponad 700 Karpi w tym ok   <10kg - 50 sztuk                       10-15kg 400 sztuk                   15-20kg 200 sztuk                    >20kg - 50 sztuk                      40 amurów
  Max ilość wędkarzy 34
  Ilość stanowisk 17
  Dostęp do stanowisk samochodem, łodzią, ATV - potem auto wraca na parking
  Ilość wędzisk max 3
  Haki rozmiar / rodzaj bezzadziorowe
  Żyłki / plecionki żyłki min, 0,30 + strzałówka max 0,60
  Ledcory brak obostrzeń
  Ochrona karpia mata, środek dezynfekujący, podbierak
  Kulki / rodzaj nęcenia kulki, pellet, ziarna, sztuczne przynęty - zakaz stosowania roślin strączkowych, surowych ziaren, krwi, produktów mlecznych, żywych przynęt
  Łódki / pontony brak obostrzeń
  Łódki zanętowe brak obostrzeń
  Restrykcje odnośnie pływania brak obostrzeń
  Przyjazd - wyjazd przyjazd 14:00 wyjazd 12:00
  Energia TAK w recepcji
  Wi-Fi NIE
  Zaplecze sanitarne Toalety, Prysznic w cenie
  Zwierzęta Tak, w obrębie stanowiska
  Sklep 500m
  Letni domek NIE
  Cennik:  
  Wędkarz 1 doba 29€, 7 dób 180€
  Osoba towarzysząca brak opłat
  Usługi dodatkowe Bezpłatne: parking, toaleta, prysznic ( z mydłem, szamponem, pastą do zębów), mata do odchaczania, podbierak, stojak do ważenia, worek do ważenia, dostęp do energii.
 • Regulamin łowiska

  ZASADY WĘDKOWANIA:

  Rozpoczęcie wędkowania jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu

  1. Zezwolenie można kupić przy wejściu u administratora jeziora. Zezwolenie można kupić na stanowisko lub na całą powierzchni wody  dla grup zorganizowanych.Niekonieczne posiadanie licencji. 2. Połów dozwolony jest na 3 wędki na jednym stanowisku na osobę. Na końcu zestawu może znajdować się jeden bezzadziorowy haczyk. Montaż musi być ciągły - 2. bezpieczny, to znaczy, że w przypadku utraty ryby z zestawem cieząrek z klipsem powinien się uwolnic z zestawu. Podajniki i dozowniki methodmixová są dozwolone. Minimalna średnica linki głównej to 0,30, możliwe stosowanie strzałówki o średnicy do 0,60  mm.
  3. Podczaswędkowania na wyposażeniu wędkarza konieczne jest posiadanie obcąg do wyciagania haków z pysków ryb.
  4. Jako zanęte można używać kulek proteinowych, pelletu, kukurydzy, ziaren, method mixów oraz sztucznych przynęt
  5. Korzystanie z łodzi i innego środka pływającego jest dozwolone
  6. Oznakowanie miejsc połowowych jest dozwolone tylko markerem tyczkowym
  7. Ryby należy traktować z największą starannością. Złowione ryby muszą być odchaczane tylko na mokrej macie muszą być polewane wodą, a ewentualne urazy wędkarz jest zobowiązany traktować środkiem dezynfekujacym. Nalezy umowżliwić bezpieczny powrót ryby do wody.
  8. Mata, worek do ważenia i stojak dostępny jest w ramach pakietu - bezpłatnie i jest OBOWIĄZKOWY. O nasze ryby, staramy się dbać przez to zapobiegamy przenoszeniu się chorób, które mogą zapewnić im wielkąj krzywdę lub zniszczyć łowisko. Dziękujemy za zrozumienie.
  9. Sesja zdjęciowa złowionych ryb odbywa się zawsze nad matą, na klęcząco, bezpośrednio po złowieniu. Maksymalny czas trzymania ryby poza wodą, nie może przekroczyć pięciu minut, dla ryb powyżej 15kg konieczne jest  fotografowanie ich w wodzie.Więc proszę wziąć własne spodniobuty lub można wypożyczyć. Dziękujemy za zrozumienie. Dbamy o ochronę zdrowia naszych ryb.
  10. Zabrania się: Użycia plecionki jako żyłki głównej i strzałówki. Przechowywania ryb złowionych w workach karpiowych. Uzywania haczyków innych niż bezzadziorowe. Korzystania z innych form mocowania ciężarków niż bezpieczny klips, w tym zakazane zestawy helikopterowe i inne. Karmienie surowymi ziarnami, roślinami strączkowymi, fasolą, produktami mlecznymi, krewią,  oraz stosowanie żywych przynęt również zabronione.
  11. Biwakowanie na brzegu jeziora jest dozwolone. W przypadku obecności zwierząt na łowisku, musi to być zgłoszone do administratora i musi zostać wyrażona zgoda.
  12. Biorąc pod uwagę, że nie można dojechać samochodem do stanowiska, konieczne jest, aby umożliwić transport towarów drogą wodną. Aby to zrobić, zostały udostępnione łodzie.
  13. W jeziorze są też ryby drapieżne. Istnieje ścisły zakaz polowania ich w żaden sposób.
  14. W przypadku opuszczenia stanowiska na dłuższy okres należy wyjąć wędki z wody - jedna osoba może w czasie nieobecności drugiej łowić maksymalnie na 3 wędki nie na 6.

  WEWNĘTRZNE PRZEPISY JEZIORA

  1. Parking jest dozwolony tylko w wyznaczonychdo tego miejscach.
  2. Czynności higieny osobistej mogą być wykonywane w toalecie albo pod prysznicem, są one dostępne 24 godziny na dobę. Pod prysznicem masz do dyspozycji mydło, szampon i pasta do zębów. Prosimy o szacunek dla czystości, po nas przyjdą następni gości Wszelkie mycie w jeziorze i używanie mydła oraz szamponu itp jest surowo zabronione!
  3. Spożycie alkoholu i narkotyków w okolicy jeziora Katlov zabronione.
  4. Radia, telewizory, itp są oczywiście dopuszczalne. Hałas nie może przekraczać granicy lokalizacji stanowisk. Prosimy o poszanowanie pozostałych wędkarzy, którzy przyjeżdżają do nas na relaks!
  5. Obowiazuje zasada czystego środowiska, śmieci i niedopałki papierosów należy wkładać do pojemników na odpady.
  6. Po opuszczeniu terenów połowowych muszą one być w takim stanie, w jakim było przed przyjazdem.
  7. W rejonie jeziora jest zabronione przycinanie drzew i krzewów, a ogniska są dozwolone tylko w niektórych miejscach ( grill jest dozwolone, można też wypożyczyć u naszego kierownika).
  8. Za naruszenie zasad wędkarz zostanie usunięty z łowiska, bez zwrotu środków i z zakazem na przyszłość wstępu.
  9. Jeśli gość przybywa do wędkarza w trakcie wizyty, musi to być zgłaszane do administratora jeziora. Gość również musi zostawić samochód na parkingu.
  10. Właściciel zastrzega sobie prawo do wszystkich zdjęć i filmów, które ma od odwiedzających jezioro. Mogą one być wykorzystane do promowania jeziora poprzez czasopisma, Internet i innych środków promocji i komunikacji.
  11. Wszystkie nasze ryby są oznaczone chipem. Dzięki nim mamy przegląd swoich zasobów, liczba i lokalizacja złapanychryb. Jakie kolwiek uszkodzenia, próby wyjęcia chipa - są surowo karane.
  12. Należy pamiętać, że nasi menedżerowie mają lornetki z noktowizorami.Chronimy nie tylko naszą własnością, ale także nasze ryby. 
  13. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za własne rzeczy. Jest on zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa, aby zapobiec ich kradzieży lub uszkodzenia, w tym obiektów przechowywanych w pojazdach
  14. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody na sprzęcie czy zdrowiu wędkujacych, które spowodowane były  poprzez własną nieostrożność, przeszacowania swoich umiejętności lub innych.

 • Opis łowiska

  Charakterystyka zbiornika

  Katlov Jezioro znajduje się w Regionie Centralnym, około 14  km od Kutna Hora, w pobliżu miejscowości Červené Janovice. Jezioro leży na wysokości 446  m  n.p.m.. i zajmuje powierzchnię 25  ha.. Znajdziesz tu trzy duże wyspy, dziesiątki podwodnych blatów, płytkie zarośnięte miejsca z ogromnąilością roślin podwodnych. Na obwodzie jeziora zbudowano czternaście półwyspów, która służą jako naturalny mola do połowów. Trzy pozostałe stanowiska w tylnej części tamy to stanowiska trawiaste. Stanowisa rybackie są oddalone od siebie o około sto metrów, co zapewnia wszystkim komfort.

  Rybostan

  Jezioro jest  obszarem prywatnym wody Katlov znanego w świecię sportu wędkarza Jakuba Vágnera. Znajdziesz tu populację ryb, której Republika Czeska nie ma sobie równych. Dzięki wieloletnim doświadczeniem w hodowli ryb, wiemy, że mniej jest zawsze więcej. Naszym celem jest stworzenie raju dla wędkarzy, ale także dla ryb. Każda ryba w jeziorze jest wyjątkowa. Woda jest idealna nawet dla najbardziej wymagających wędkarzy. Znajdziesz tu piękne i ciekawe formy karpia, nawet karpie KOI o wadze około 20  kilogramów!  Można się spodziewać w najbliższych latach złapania karpia o wadzę przekraczające  30kg.

  Głębokość zbiornika

  Jego średnia głębokość wynosi 2,5  m, najgłębsze miejsca około 4,5m a przy tamie nawet 6 m.

 • Rezerwacja i Płatność

  Zasady Rezerwacji i Płatności

  1. Rezerwację należy składać poprzez formularz dostępny na stronie, pod adresem: http://www.rezerwujlowisko.pl/rezerwacje.html podając wszystkie niezbędne dane w formularzu.
  2. Po potwierdzeniu rezerwacji przez operatora, w ciągu 7dni należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 50% wartości pobytu na konto wskazane w emailu. Nie spełnienie tego warunku skutkuje anulowaniem rezerwacji.
  3. Cały koszt pobytu musi zostać opłacona na 2 miesiące przed przyjazdem. Data płatności zostanie podana na  potwierdzeniu rezerwacji. Jeśli do wyjazdu jest krócej niż 2 miesiące to 50% całej kwoty należy wpłacić 7dni po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji i resztę kwoty na miesiąc przed rozpoczęciem zasiadki. Nie spełnienie tego warunku skutkuje anulowaniem rezerwacji.
  4. Jeżeli od potwierdzenia rezerwacji przez operatora do terminu wyjazdu jest krócej niż 30 dni, cały koszt pobytu należy opłacić w ciągu 3 dni roboczych. Nie spełnienie tego warunku skutkuje anulowaniem rezerwacji.
  5. W przypadku rezygnacj na więcej niż 2 miesiące przed przyjazdem, zaliczka zostaje zwrócona z potrąceniem kosztów operacyjnych w wysokości 25% wpłaconej kwoty.
  6. Terminy rezerwacji są zbywalne.
Dodaj komentarz
Script logo